Látkové plienky a veľa iného …
… nielen pre zadoček Vášho dieťatka

E-shop a kamenná predajňa v pezinku Zadoček Vám ponúka látkové plienky najlepších značiek ako aj všetko čo súvisí s prebaľovaním.
Nájdete tu aj BAREFOOT topánočky, veľmi obľúbené ergonomické nosiče Manduca, šatky na nosenie, nosiace bundy Diva Milano a oblečenie z merino vlny fínskej značky Manymonths.

Rozšírili sme ponuku o neoprénové plienkové plavky Splash About a plávacie rukávniky Chereks.

[dtbaker_line type=“heart“][/dtbaker_line]

Najnovšie látkové plienky a iné produkty

 

[dtbaker_line type=“heart“][/dtbaker_line]

V e-shope Zadoček.sk máme pre Vás látkové plienky najlepších značiek Anavy, Baba Boo, Bambi Roxy, Bamboolik, Ellas hause, Haipa-daipa, Imagine, Katyv Baby, Little Lamb, Petit Lulu, Pop in, Popoliny, Rumparooz, SoVick, XKKO. Nájdete tu nohavičkové plienky vyrobené z bavlny a bambusu, z bavlneneho froté, alebo konopné nohavičkové plienky.

S používaním nohavičkových plienok úzko súvisia vrchné nohavičky, ktoré je potrebné použiť ako poslednú nepremokavú vrstvu. Aj tu existuje viacero možností PUL, vlnené, alebo flísové vrchné nohavičky).

Ak hľadáte plienku, ktorá sa strihom a spôsobom používania najviac podobá jednorázovým plienkam, máme tu pre Vás plienky so systémom AIO, SIO a Kapsové plienky 

Všetky typy plienok obsahujú vkladacie plienky vyrobené z rôznych materiálov, ktoré zabezpečia vyššiu savosť plienky. Na vyplnenie plienky môžete použiť aj klasické štvorcové plienky alebo viacvrstvové plienky.

Ku kompletnej látkovej výbave Vám chýbajú už len doplnky, ako sú vaky a vedierka na špinavé plienky, podložky na prebaľovanie, extendory (zväčšovače) bodyčiek, separačné vložky, čistiace obrúsky a snappi sponky.

V e-shope Zadoček môžete taktiež kúpiť: BAREFOOT topánky a MERINO oblečenie pre deti.

Čo sa týka oblečenia, aby bolo vaše dieťatko chránené voči chladu a nemuselo mať na sebe niekoľko vrstiev, máme v ponuke kvalitné detské merino oblečenie z vlny od uznávanej fínskej značky Manymonths.

Ak si chcete pred zakúpením nosiča alebo šatky nosítko vyskúšať, poskytujeme službu požičovňa.

Ak nemáte s látkovaním alebo nosením skúsenosti, poskytujeme poradenstvo k látkovým plienkam a k noseniu. V Bratislave, Pezinku a okolí môžete po vzájomnej dohode plienočky a nosiče vidieť, aj ich vyskúšať vášmu dieťatku.

Budem veľmi rada ak si prečítate moje články: Výhody látkových plienok, alebo článok na tému Merino oblečenie pre deti, a napíšete mi čo Vás zaujíma.

Ďakujem