V e-shope a kamennej predajni v Pezinku Zadoček máme obrovský výber látkových plienok najlepších značiek Anavy, Baba Boo, Bamboolik, Bambi Roxy, Ellas hause, Haipa-daipa, Imagine, Katyv Baby, Little Lamb, Petit Lulu, Pop in, Popoliny, Rumparooz, SoVick, XKKO.

Nájdete tu nohavičkové plienky vyrobené z bavlny a bambusu, z bavlneneho froté, alebo konopné nohavičkové plienky.

S používaním nohavičkových plienok úzko súvisia vrchné nohavičky, ktoré je potrebné použiť ako poslednú nepremokavú vrstvu. Aj tu existuje viacero možností PUL, vlnené, alebo flísové vrchné nohavičky).

Ak hľadáte plienku, ktorá sa strihom a spôsobom používania najviac podobá jednorázovým plienkam, máme tu pre Vás plienky so systémom AIO, SIO a Kapsové plienky 

Všetky typy plienok obsahujú vkladacie plienky vyrobené z rôznych materiálov, ktoré zabezpečia vyššiu savosť plienky. Na vyplnenie plienky môžete použiť aj klasické štvorcové plienky alebo viacvrstvové plienky.

Ku kompletnej látkovej výbave Vám chýbajú už len doplnky, ako sú vaky a vedierka na špinavé plienky, podložky na prebaľovanie, extendory (zväčšovače) bodyčiek, separačné vložky, čistiace obrúsky a snappi sponky.

V e-shope Zadoček môžete taktiež kúpiť: BAREFOOT topánky a MERINO oblečenie pre deti.

Barefoot topánky sú oproti bežnej obuvi širšie v oblasti prstov, čím poskytujú dostatočný priestor pre prácu nožičky. Sú priečne aj pozdĺžne ohybné a majú nulový drop (stielka je rovná). Vďaka týmto benefitom sú barefoot topánky ideálne pre prirodzený vývin detskej nožičky.

Merino oblečenie chráni vaše dieťatko pred chladom a nemusí mať na sebe niekoľko vrstiev, máme v ponuke kvalitné detské merino oblečenie z vlny od uznávanej fínskej značky Manymonths a od českého výrobcu Crawler.

Ak si chcete pred zakúpením nosiča alebo šatky nosítko vyskúšať, poskytujeme službu Požičovňa.

Ak nemáte s látkovaním, barefoot topánkami, alebo nosením skúsenosti, poskytujeme poradenstvo k látkovým plienkam, barefoot obúvaniu a k noseniu. V našej kamennej predajni v Pezinku môžete látkové plienky, barefoot topánky a nosiče vidieť, aj ich vyskúšať vášmu dieťatku.

Budem veľmi rada ak si prečítate moje články: Výhody látkových plienok, alebo článok na tému Merino oblečenie pre deti, a napíšete mi čo Vás zaujíma.

Ďakujem